Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0