Titles you rated
The Blind SideRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0