Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
AirRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 4.0
Roadrunner: A Film About Anthony BourdainRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The OutfitRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5