Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Break Point Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0