Movies
Ratings
178
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
DenialRated ★ 4.0
RoomRated ★ 5.0
The JudgeRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Life as We Know ItRated ★ 3.5
RideRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0