Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0