Series
Ratings
93
Scavengers ReignRated ★ 5.0
The Boys Season 4Rated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sixth Sense 3Rated ★ 4.5
Sixth Sense 2Rated ★ 4.5
Sixth SenseRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.5
Tenpuru: No One Can Live on LonelinessRated ★ 4.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 5.0
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 4.0
Joseon Attorney: A MoralityRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5