Titles you rated
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 1.5
The K2Rated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5