Movies
Ratings
101
Our School E.TRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5- The CureRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 4.5
The Power of OneRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 5.0
The RingRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0