Titles you rated
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5