Titles you rated
 Tazza: The High RollersRated ★ 3.0 Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
 MoneyballRated ★ 4.0 MoneyballRated ★ 4.0
 Toy StoryRated ★ 5.0 Toy StoryRated ★ 5.0
 CubeRated ★ 3.5 CubeRated ★ 3.5
 Architecture 101Rated ★ 4.0 Architecture 101Rated ★ 4.0
 RatatouilleRated ★ 5.0 RatatouilleRated ★ 5.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 5.0 Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 Iron ManRated ★ 5.0 Iron ManRated ★ 5.0
 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
 Kung Fu PandaRated ★ 4.5 Kung Fu PandaRated ★ 4.5
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 3.0 Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
 The IntouchablesRated ★ 5.0 The IntouchablesRated ★ 5.0
 Men in Black IIRated ★ 3.5 Men in Black IIRated ★ 3.5
 A Werewolf BoyRated ★ 3.5 A Werewolf BoyRated ★ 3.5