Movies
Ratings
681
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
How the Lack of Love Affects Two MenRated ★ 2.5
Reign of AssassinsRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
Pick Up ArtistRated ★ 3.0
Supermonkey ReturnsRated ★ 0.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0