Movies
Ratings
3480
I Am MotherRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
If Beale Street Could TalkRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
The Happytime MurdersRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
FrantzRated ★ 4.5
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.0
Non-FictionRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Miss StevensRated ★ 3.0
Ben is BackRated ★ 3.0
ReplicasRated ★ 1.0
UsRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 2.5
What Happened, Miss Simone?Rated ★ 3.0
Elvis & NixonRated ★ 3.0
Someone GreatRated ★ 2.0