Series
Ratings
387
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
What/IfRated ★ 1.0
HomecomingRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
The OrvilleRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
AliasRated ★ 4.0
AliasRated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
TitansRated ★ 4.0
A Discovery of WitchesRated ★ 1.0
ManiacRated ★ 3.5
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 3.5