Movies
Ratings
29
The Evil DeadRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0