Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5