Movies
Ratings
1014- Sage SolutionsRated ★ 4.0
Strangers on the FieldRated ★ 3.5
The President who Plays the PianoRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0- RoosterRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Brotherhood of BladesRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
As OneRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Maid in ManhattanRated ★ 2.5
A League of Their OwnRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5