Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0