Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 3.5- Girls' Generation and the Dangerous BoysRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5