Movies
Ratings
278
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0