Movies
Ratings
439
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 2.5
NoahRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
House at the End of the StreetRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 3.0
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 4.5
Dirty BloodRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.5
Son of GodRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0