Movies
Ratings
15
RatatouilleRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5