Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.5- The LetterRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
I WishRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 3.0