Movies
Ratings
496
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 3.5
EpicRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 3.0
Taxi 4Rated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.5