Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 0.5
The Drug KingRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 5.0