Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Love with FlawsRated ★ 1.0
My Strange HeroRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
JusticeRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5