Series
Ratings
38
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0