Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 1.5
UnlockedRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0