Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5