Titles you rated
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5