Movies
Ratings
79
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5