Series
Ratings
104
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Mackerel RunRated ★ 1.5- Jang Gil SanRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 2.5
5th RepublicRated ★ 2.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0
Childless ComfortRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.5