Movies
Ratings
302
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0