Titles you rated
Hillbilly ElegyRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
JokerRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0