Series
Ratings
102
Bad GuysRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 2.0- TerroirRated ★ 3.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
LobbyistRated ★ 2.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 2.0
A Man Called GodRated ★ 1.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 2.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 2.0