Movies
Ratings
597
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 4.5
Given: Hiiragi MixRated ★ 4.5
Given the MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5