Series
Ratings
123
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
La PalmaRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5