Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 1.5
The TuxedoRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5