Movies
Ratings
469
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0