Titles you rated
Back in ActionRated ★ 2.5
The AnchorRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
Small Town RivalsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The ForestRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0