Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 3.5
The CrowRated ★ 3.0
State of PlayRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.5
The Tin DrumRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 5.0
The Towering InfernoRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 3.5
Any Given SundayRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 2.5
Crazy HeartRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5