Series
Ratings
82
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
BrainRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Glory JaneRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0