Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 3.5
InkheartRated ★ 3.5
Season of the WitchRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.5
Little NicholasRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Bride WarsRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
CasperRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0