Movies
Ratings
50
SilencedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0