Movies
Ratings
100
Knight and DayRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Blades of GloryRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 0.5
TwilightRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5