Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
...ingRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5