Movies
Ratings
796
The CollectionRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 2.0
SakuranRated ★ 3.0
Karaoke CraziesRated ★ 1.5
JaneRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 2.5
MidoriRated ★ 2.0
Suddenly in the DarkRated ★ 2.5
Helter SkelterRated ★ 3.0- SawRated ★ 1.5