Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.5- Love ResetRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 5.0