Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0