Movies
Ratings
52
The ThievesRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5